Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові замість заборони на продаж алкоголю введені обмеження

У Чернігові замість заборони на продаж алкоголю введені обмеження

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 квітня ухвалив рішення, яким на території міста послаблено заборону на продаж алкогольної продукції.

Напередодні, на засіданні виконкому 18 квітня, чернігівський міський голова Владислав Атрошенко оголосив про намір підготувати таке рішення та пояснив логіку його прийняття.

– У нас була телефонна дискусія з головою військової адміністрації, і ми спільно домовилися, що до 1 травня – це такий випробувальний буде період. Що все-таки ми йдемо за європейським цивілізованим сценарієм, де просимо одночасно громадян відповідально поставитися до питання поведінки в громадських місцях, а також просимо поліцію більш активно переходити до своїх звичайних функцій по дотриманню громадського порядку. Бо все-таки ми вважаємо, що шляхом заборон не досягнемо нічого. Головні лікарі свідчать: якщо заборонні заходи – іде зростання отруєнь невідомими речовинами, з невідомими наслідками. Якщо ж ми йдемо за європейським напрямком, то це напрямок не заборон, а більш відповідальної поведінки, – прокоментував він.

Отже, відповідно до рішення «Про заборону реалізації пива, міцних алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин на території м. Чернігова в період воєнного стану», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Заборонити на території міста Чернігова продаж суб’єктами господарювання сфери торгівлі:

  • міцних алкогольних напоїв у період з 13.00 год. до 08.00 год. щоденно, враховуючи вихідні дні та свята;
  • пива, слабоалкогольних напоїв, вин столових у період з 17.00 год. до 08.00 год. щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

2. Заборонити продаж зазначеної у пункті 1 продукції службовим особам правоохоронних органів, військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, територіальної оборони, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, інших військових формувань та особам зі зброєю, а також особам віком до 21 року.

Власникам торгових об’єктів необхідно привести свою діяльність у відповідність до вимог цього рішення, а також забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону продажу пива, слабоалкогольних напоїв, алкогольних напоїв, вин у вказаний цим рішенням час та відповідним категоріям осіб.

Контроль за виконанням цього рішення мають здійснювати сили правопорядку та КП «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради.

Рішення набуває чинності з 20 квітня 2022 року.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

20.04.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин