Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові замість 39-го автобусного маршруту ввели новий маршрут №27А

У Чернігові замість 39-го автобусного маршруту ввели новий маршрут №27А

З 26-го вересня, крім діючого автобусного маршруту №27, що рухається від Олександрівки до лікеро-горілчаного заводу, курсує і 27А – з кінцевою зупинкою на Старобілоуській.

За словами начальника Управління транспорту Олександра Рижого, задля удосконалення міської маршрутної мережі було прийнято рішення роз’єднати 50 на 50 маршрут №27.

«Тобто 27А поїде по вулиці В’ячеслава Чорновола до Старобілоуського, а 27, як і рухався до горілчаного заводу, так і буде рухатися. Буде збільшений випуск машин і містяни, які живуть на лікеро-горілчаному заводі, не відчують змін», – розповів Олександр Рижий.
 

Випуск машин на 27 маршруті збільшать до 10 і більше. І таким чином забезпечать щонайменше по 5 одиниць на кожному напрямку з інтервалом руху 10 хвилин у години пік.

Маршрут №27А – це повне повторення 39-го, який через відсутність перевізника, півтора роки тому вибув із мережі, і який на ділянці до проспекту Миру заміняв 41, а далі дублював тролейбусний маршрут №9. Тепер важливі об’єкти на цьому шляху 27А сполучатиме напряму.

«Старобілоуська буде з’єднана з центральною частиною, також з Рокоссовського, з Другою міською лікарнею і Олександрівкою», – повідомив начальник управління транспорту.

Та додав, що перемовини з приватним перевізником щодо обслуговування цього напрямку тривали майже півроку. Однак, до сьогодні не вистачало водіїв, які працювали б на додаткових машинах.

За матеріалами сюжету телеканалу «Дитинець».

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
27.09.2020