Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

У Чернігові закінчується опалювальний період: яка ситуація в Ніжині

29 березня у Чернігові завершується опалювальний сезон. Про це повідомив в.о. міського голови Олександр Ломако на загальноміській нараді 26 березня. Яка ж ситуація в Ніжині — дізнавались наші журналісти.

Олександр Ломако подякував всім, хто доклав зусиль до проходження опалювального сезону 2023/2024 рр. 


Фото: Олександр Ломако. Джерело: Суспільне Чернігів

“Ми пройшли опалювальний сезон безперебійно. І за це, в першу чергу, хочу подякувати ЗСУ за захист неба над нашим містом, – сказав під час наради в.о. міського голови Чернігова. – Також хочу подякувати всім співробітникам та співробітницям Чернігівської ТЕЦ, яка почала опалювальний сезон і справилася, попри всі нюанси, а також ОТКЕ і приватним компаніям, які забезпечували чернігівців теплом”, — підсумував Олександр Ломако.

Зважаючи на інформацію від в.о. міського голови Чернігова, журналісти MYNIZHYN вирішили дізнатися чи відключатимусь опалення у Ніжині.

Яка ситуація з опаленням у Ніжині

За інформацією керівниці ТОВ «НіжинТеплоМережі» Любов Ісаєнко на сьогодні рішення про відключення опалення у Ніжині не ухвалено.


Фото: Любов Ісаєнко. Джерело: Ніжинрада

“Якщо середньодобова температура три доби підряд буде +8, тоді будемо розглядати рішення про відключення подачі тепла, — зазначає Любов Ісаєнко. — На сьогодні теплопостачання продовжується, оскільки на вулиці сиро. Тож, поки що рішення не прийняте. Опалювальний сезон у Ніжині продовжуватиметься”.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, за період 23-25 березня на території Ніжинського району сталося чотири пожежі: одна з них — у Ніжині.

Олександр Воронуха
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-03-26 11:19:12