Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові забудовники не хочуть зводити новий будинок замість аварійного на Попудренка,16

У Чернігові забудовники не хочуть зводити новий будинок замість аварійного на Попудренка,16

Приватні інвестори та забудовники відмовилися споруджувати багатоквартирний будинок замість частково зруйнованого на Попудренка,16 у Чернігові.

Про це сьогодні, 20 липня, на розширеній нараді у міській раді поінформував чернігівський мер Владислав Атрошенко.

Підлеглі доповіли йому: оголошено 2 конкурси у березні та квітні. Не подано жодної пропозиції. Конкурси не відбулися. 4 квартири не дали згоди на участь у програмі відновлення аварійного житла. Як наслідок, забудовники не виявили бажання брати участь у конкурсному відборі.

«Їм це економічно нецікаво. Крім того, немає у власників квартир єдиної думки, що ускладнює прийняття рішення для інвестора. На цьому ми ставимо крапку. В подібних випадках руйнації будинків це не є проблемою міста. Це – приватна власність», – наголосив Атрошенко.

Наразі чиновники хочуть завершити підготовку проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту аварійної багатоповерхівки.

Нагадаємо, падіння плит перекриття чотирьох поверхів і частини фасадної стіни гуртожитку по Попудренка, 16 трапилося 12 грудня 2016 року. Внаслідок трагедії загинула 25-річна Анастасія Дерев`янко. 200 вцілілих мешканців розселили по студентських гуртожитках, готелях та родичах. Усім потерпілим виплатили матеріальну допомогу. Експерти прийшли до висновку, що причиною руйнації стало підтоплення підвалу стічними водами.

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
20.07.2021

Залишити відповідь