Новини Чернігова

У Чернігові з 7 лютого запрацює новий маршрут, який зв’язуватиме центр з Новоселівкою

У Чернігові з 7 лютого запрацює новий маршрут, який зв’язуватиме центр з Новоселівкою

Від завтра, 7 лютого, містом почне курсувати новий тимчасовий автобусний маршрут № 28 А “Залізничний вокзал – мікрорайон Новоселівка”.

Таке рішення ухвалили на засіданні виконкому Чернігівської міської ради 6 лютого.

За словами секретаря Чернігівської міськради Олександра Ломако, було багато звернень від чернігівців аби відновити сполучення з Новоселівкою.

“Тому, що район дуже сильно постраждав і тролейбуси туди не можуть їздити зі зрозумілих причин (пошкоджена контактна мережа внаслідок активних бойових дій – ред.). Це важливе питання, тому добре, що ми знайшли можливість його вирішити”,  прокоментував Олександр Ломако.

Автобуси курсуватимуть за таким маршрутом: від кінцевої зупинки «Залізничний вокзал» по просп. Перемоги вул. І. Мазепи просп. Миру — просп. Перемоги вул. Княжа вул. Шевченка до кінцевої зупинки «мікрорайон "Новоселівка"» та у зворотному напрямку від кінцевої зупинки «мікрорайон "Новоселівка"» по вул. Шевченка вул. В. Тарновського вул. Гетьмана Полуботка — вул. П’ятницька просп. Перемоги просп. Миру вул. Івана Мазепи просп. Перемоги до зупинки «Залізничний вокзал»

Фото — пресслужба Чернігівської міськради

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.02.2023

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь