Новини Чернігова

У Чернігові з 27 березня перекриють вулицю Любецьку: як їздитиме транспорт

У Чернігові з 8:00 години понеділка, 27 березня, перекриють вулицю Любецьку (від вулиці Івана Мазепи до вулиці Ріпкинська). Перекриття триватиме до 31 серпня.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

На цій ділянці, довжиною 1200 метрів, проводитимуть реконструкцію водопроводу, а потім планується відновлення дорожнього покриття та тротуарів.

Як їздитиме транспорт

Перехрестя вулиць Ріпкинської та Любецької буде вільне для проїзду. Заїжджати та виїжджати до медичних закладів та інших будівель на вулиці Пирогова можна буде від проспекту Миру. Тут односторонній рух змінять на двосторонній.

З 27 березня змінюються маршрути автобусів № 25, 26, 29 та тролейбуса № 8Т.

Тролейбусний маршрут № 8Т

Маршрут тролейбусів № 8 Т “вул. Незалежності — Міська лікарня № 2 (через вулиці Івана Мазепи, Толстого, Доценка)” скоротять у центральній частині міста.

Зокрема: від вулиці Толстого він продовжить свій рух вулицею Івана Мазепи, проспектом Миру до зупинки “ЦУМ” (проспект Миру, 49), потім до зупинки “Поліклініка № 3” (проспект Миру, 44), вулицями Івана Мазепи, Толстого і далі за своїм маршрутом до кінцевої зупинки “Міська лікарня № 2” у прямому та зворотному напрямках.

Жителі вулиць Любецька та району “Масани” не зможуть скористатися тролейбусним маршрутом № 8 Т.

Автобус № 29

Рухаючись від кінцевої зупинки “Автозавод” та “вулиця Незалежності”, об’їжджатиме перекриту ділянку, звертаючи з вулиці Любецька на вулицю Мартина Небаби. Потім виїжджатиме на проспект Миру, і далі їде за своїм звичним маршрутом.

У зворотному напрямку автобус прямуватиме аналогічно.

Автобус № 25

Від кінцевої зупинки “вулиця Курсанта Єськова”змінюватиме свій маршрут від вулиці Тероборони (колишня вулиця Гагаріна), звідти повертатиме на вулицю Старобілоуська, виїжджатиме на вулицю Жабинського, на вул. Івана Мазепи й далі за звичним маршрутом до кінцевої зупинки “Завод Силікат”

У зворотному напрямку автобус прямуватиме аналогічно.

Автобус № 26

Від кінцевої зупинки “вулиця Ціолковського” об’їжджатиме перекриту ділянку, звертаючи з вулиці Тероборони (колишня Гагаріна), на вулицю Старобілоуська, далі рухатиметься вулицею Жабинського, вулицею Івана Мазепи, звідти на проспект Миру. Далі за звичним маршрутом.

У зворотному напрямку автобус прямуватиме аналогічно.

Читайте також

Тролейбуси №7А, №3Т та автобус №21: змінюються деякі маршрути громадського транспорту в Чернігові

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-03-24 15:06:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин