Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові з 2 вересня різноформатні вивіски можуть демонтувати

У Чернігові з 2 вересня різноформатні вивіски можуть демонтувати

До 2 вересня фасади і вивіски у центральній частині Чернігова та на вулиці Рокоссовського мають бути змінені на уніфіковані.

Про це 17 серпня, під час розширеної наради у мерії, заявив секретар міської ради Олександр Ломако.

За його словами, рішення про дотримання дизайн-коду приймали 2 вересня 2020 року на виконкомі. Саме тоді чиновники ухвалили концепцію з оформлення зовнішніх фасадів будинків та вивісок. Документ пройшов громадське обговорення і регуляторну процедуру.

«На прохання підприємців, ми дали один рік на те, щоб замінити у пріоритетній зоні міста, а саме на вулиці Рокоссовського та у центральній частині Чернігова, різноформатні та різнокольорові вивіски на уніфіковані, які ми затвердили на виконкомі. Всі вимоги до вивісок були заздалегідь прописані та наведені конкретні приклади допустимих і недопустимих вивісок. Стандарти по розміру, кольору та шрифту також були прописані», – пояснив Олександр Ломако.

Він додав: упродовж останніх 6-7 місяців підприємцям надсилали листи і спілкувалися.

З 2 вересня підприємцям, вивіски яких не відповідають затвердженим нормам, а їх у центрі дуже багато, будуть спочатку робитися приписи, а потім, якщо це не подіє – вивіски демонтуватимуться

«У вересні ми визначимо перелік найбільш непривабливих вивісок і почнемо їх демонтаж», – сказав Олександр Ломако.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.08.2021

Залишити відповідь