Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові хворих на коронавірус прийматиме ще одна лікарня

У Чернігові хворих на коронавірус прийматиме ще одна лікарня

У Чернігові хворих на коронавірус буде прийматиме міська лікарня №3.

Про це розповів на начальник управління охорони здоров'я Владислав Кухар на щотижневій нараді, сьогодні 8 вересня.

Наразі міністр дав розпорядження Національній службі здоров’я про проведення контрактування цього закладу по пакету надання допомоги по COVID-19 і на цьому тижні повинно відбутися підписання контракту на надходження коштів з можливістю підключення цієї лікарні до надання допомоги цій категорії хворих.

В управління охорони здоров'я дійшли до висновку, що необхідно розробити дні чергування, тобто три дні в тиждень приймає пацієнтів лікарня №2, а чотири дні – лікарня №3. Це дасть змогу розвантажити лікарів.

Як раніше повідомляв Високий Вал, інфекційне відділення 2-ї міської лікарні, яка раніше єдина приймала хворих на коронавірус, переповнене.

Також зазначимо, що станом на вчора 7 вересня у Чернігові всього виявлено 555 випадків COVID-19. Станом 7 вересня на захворіло 11 людей, 7 з яких мають ознаки ГРВІ, а у чотирьох осіб – безсимптомний перебіг хвороби.

Одужало станом на сьогодні 378 пацієнтів, хворіють 170,з них в стаціонарі знаходиться 44. Амбулаторно лікуються 126 людей, з них мають легке недомагання та ГРВІ – 80, безсимптомний перебіг хвороби – 46 пацієнтів.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
08.09.2020