Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові хочуть запровадити електронні картки для пільговиків

У Чернігові хочуть запровадити електронні картки для пільговиків

Влада готує для чернігівців сюрприз – електронні транспортні картки для пільгових категорій.

За інформацією прес-служби міської ради, такі плани виношує керівництво Чернігова.

На щотижневій нараді в міській раді цього тижня мер міста Владислав Атрошенко заінтригував. Тобто анонсував запровадження електронних транспортних карток для пільговиків. Чернігівці зможуть використовувати їх замість посвідчень. Соціальні картки також дадуть можливість контролювати та аналізувати реальний пасажиропотік у міському громадському транспорті.

За словами Атрошенка, вартість такої картки приблизно 60 гривень. Замовити їх треба близько 70 тисяч.

«Хоч це і дороговартісно, але без цього ми не можемо якісно управляти процесом громадських перевезень», – зауважив він.

Деталі у програмі «На часі» телеканалу «Новий Чернігів» розповів керівник Чернігівської транспортної компанії, депутат міської ради Артем Тарасенко. За його словами, у Чернігові до 15 вересня планують провести дослідження пасажиропотоку, щоб сформувати нову оптимальну транспортну мережу. За потреби туди вноситимуть зміни, зокрема, прибиратимуть дублюючі маршрути чи додаватимуть нові.

У січні 2022 року закінчуються договори з перевізниками на надання послуг з перевезення пасажирів. На основі нової транспортної мережі, з новими визначеними маршрутами, і будуть проводити конкурс перевізників. А після цього прийматимуть комплексне рішення щодо обліку пільговиків у міському громадському транспорті.

Він також додав, що пільгові електронні картки наразі вже запровадили в Житомирі, Вінниці, Івано-Франківську, Тернополі, Кривому Розі, Києві. Тож на черзі – Чернігів.

Джерело: прес-служба міської ради Чернігова

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.05.2021