Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові хочуть відкрити великий зооцентр

У Чернігові хочуть відкрити великий зооцентр

Влітку по вулиці Рокосовського у Чернігові планують відкрити найбільший у місті зооцентр – магазин зоотоварів,салон грумінгу та ветеринарну клініку.

Про це журналістам повідомив керуючий мережі магазинів «Кот и Пес», котрій належатиме новий заклад, Микола Синиця.

Площа зооцентру, який постане на місці колишньої крамниці дитячих іграшок «Шпунтик» – 500 квадратних метрів. Новий заклад буде 15-им у мережі, яка нині проводить ребрендинг. Дизайн-код розробляли штатні дизайнери. Незабаром дизайн у біло-бірюзових тонах з логотипом із мордочкою кота та песика буде присутній у решті торгових точок компанії.

«Територія центру буде розділена на 5 основних функціональних зон: магазин зоотоварів, ветклініка, салон грумінгу, майданчик для хендлінгу (тренування псів), майданчик для дитячих заходів та міні-куточок з екзотичними тваринами. Це буде найбільший зооцентр у Чернігові», – пояснив Синиця.

За словами топ-менеджера, до штату увійдуть 6 ветеринарів, близько 6 продавців, грумери тощо. Старший ветеринарний лікар має досвід роботи у Києві та за кордоном.

Частину екзотичних тварин привезуть з інших магазинів, частину – придбали. На дитячому майданчику буде щось на кшталт контакт-центру, де діти зможуть поспілкуватися з представниками фауни, доторкнутися та дізнатися про правильне поводження з ними.

Ідея створити зооцентр виникла на початку 2021 року. Наразі, як розповів Синиця, готовність до відкриття – 90 відсотків. Справу гальмують комунальники, які обіцяли завершити заміну труб до початку червня. Тепер кажуть, що дату можуть перенести.

Джерело: Gorod.cn.ua

Фото – Станіслав Клопот

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.05.2021