Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові взяли тайм-аут на підвищення тарифів на опалення

У Чернігові взяли тайм-аут на підвищення тарифів на опалення

Зростання тарифів на тепло для населення, тобто пересічних чернігівців, не буде упродовж наступних 3-4 днів.

Таке рішення сьогодні, 1 листопада, ухвалили члени виконкому чернігівської міської ради.

Мер міста Владислав Атрошенко від початку розгляду наголошував на необхідності взяти тайм-аут (3-4 дні), аби вивчити юридичний бік. Мовляв, через дії уряду склався такий собі правовий колапс.

Аби зберегти діючі тарифи на опалення для населення, слід з міського бюджету компенсувати різницю в ціні газу. Зробити це вкрай складно, оскільки послуги з обігріву у Чернігові надають не комунальні підприємства.

«Наскільки я розумію, виписана процедура і підписаний Меморандум, вони охоплюють міські комунальні заклади. Чи вони охоплюють комерційні? Це одна ситуація. Друга – якщо ми приймемо цей тариф, це також буде порушення Меморандуму. Чи є таке формулювання «затвердити без права застосування»? Згідно яких законів, регламентів ми можемо затвердити тариф і заборонити його застосування? Документів немає, які нам дозволяють робити відшкодування грошей господарюючим суб’єктам. Не затвердити тариф ми не можемо. Якщо приймемо, то людям рознесуть високі платіжки. Ми заходимо в правовий глухий кут», – заявив Владислав Атрошенко.

Він додав: аби вийти з нього, потрібно вступити в діалог з урядом.

Зрештою, члени виконкому одноголосно зняли з розгляду питання підвищення тарифу на опалення для населення Чернігова. Аби «не наламати дров» і мати час на узгодження технологічних та юридичних складових.

Нагадаємо, 29 жовтня на засіданні робочої групи у міській раді схвалили підвищення тарифів на опалення для населення на 37 відсотків для «Облтеплокомуненерго» та на 7 відсотків для ТЕЦ.

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
01.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь