Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові вручили відзнаки переможцям обласного конкурсу журналістських робіт на тему децентралізації

У Чернігові вручили відзнаки переможцям обласного конкурсу журналістських робіт на тему децентралізації

Сьогодні втретє відбулася церемонія нагородження переможців обласного конкурсу журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, ініційованого та започаткованого депутатами обласної ради 7 скликання.

Привітала та вручила дипломи і грошові премії медійникам Придесення, які стали лауреатами почесних відзнак, голова обласної ради Олена Дмитренко.

Цьогоріч конкурсній комісії довелося обирати серед 17 надісланих журналістських матеріалів. Традиційно найбільша кількість матеріалів – онлайн-публікації в інтернет-виданнях Чернігівщини, яких надійшло вісім. Номінація «Публікація в друкованих ЗМІ» була представлена шістьма матеріалами, розміщеними в обласних і районних виданнях. Відеоробіт цього разу було подано лише три. А от радіоматеріали до оргкомітету цього року, як і минулого, взагалі не надходили.

Проаналізувавши рівень підготовки матеріалів, їх відповідність тематичним пріоритетам і критеріям оцінювання, члени журі шляхом голосування та обговорення вирішили в номінації «Онлайн-публікація» переможцями визнати таких медійників:

І премія – матеріал «Громадські бюджети в ОТГ Чернігівщини: від перших спроб до системної діяльності», автор Ірина Синельник, позаштатний кореспондент інформаційного агентства «УНІАН» у Чернігівській області;

ІІ премія – матеріал «Корюківська ОТГ як свіжий подих у реформуванні громад», автор Віктор Божок, дописувач інтернет-видання «Спеціальний кореспондент».

У номінації «Публікація в друкованих ЗМІ» відзначений творчий доробок таких конкурсантів:

І премія – матеріал «Історія успіху однієї громади, де люди – найцінніший скарб!», автор Лариса Галета, головна редакторка Чернігівської обласної газети «Деснянка»;

ІІ премія – матеріал «Не тільки Вихвостів, а й Великий Дирчин коритися не збираються», автор Світлана Томаш, директор ТОВ «Новини Городнянщини»;

ІІІ премія – матеріал «Душа громади», автор Аліна Ковальова,кореспондент Чернігівського обласного тижневика «Гарт».

Усі лауреати, окрім дипломів, нагороджені солідними грошовими преміями у розмірі 8, 6 і 4 прожиткові мінімуми для працездатних осіб, встановлені на 1 грудня календарного року проведення конкурсу.

Варто зазначити, що за три роки проведення обласного конкурсу оргкомітетом розглянуто 58 творчих робіт медійників Чернігівщини. Домінували онлайн-публікації, яких за весь час надійшло 26. Другими за популярністю серед журналістів є публікації в друкованих ЗМІ – 23 творчі роботи. На розсуд журі було представлено вісім відеоматеріалів і лише одна радіопередача у перший рік проведення конкурсу.

За весь час існування конкурсу дипломами переможців нагороджено 21 медійника області.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

18.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова