Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові вносяться зміни у рух автобусів на кількох маршрутах

У Чернігові вносяться зміни у рух автобусів на кількох маршрутах

На період проведення ремонтних робіт під час перекриття руху автотранспорту в м. Чернігові на ділянці вул. Захисників України від вул. Рокоссовського до вул. Кільцевої з 8.00 1 жовтня 2021 року по 20.00 2 жовтня 2021 року вносяться тимчасові зміни в роботу громадського транспорту:

– рух автобусів міського маршруту №8 від вул. 1-го Травня скеровується по вул. Бєлова, Кільцевій, Захисників України і далі – за їх маршрутом у прямому та зворотному напрямках.

– рух автобусів міських маршрутів №№12 й 21 від вул. 1-го Травня скеровується по вул. Рокоссовського, Шевченка, Кільцевій, Захисників України і далі – за їх маршрутами у прямому та зворотному напрямках.

– рух автобусів міських маршрутів №№25 й 42 від вул. О. Молодчого скеровується по вул. Шевченка, Кільцевій, Захисників України і далі – за їх маршрутами у прямому та зворотному напрямках.

– автобуси міського маршруту №46 від кінцевої зупинки «Завод «ЧеЗаРа» поїдуть по вул. Захисників України, Кільцевій, Шевченка і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.

У Чернігові вносяться зміни у рух автобусів на кількох маршрутах

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

29.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин