Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові відновили роботу тільки 12 систем оповіщення: але поки що їх не вмикатимуть

У Чернігові відновили роботу тільки 12 систем оповіщення: але поки що їх не вмикатимуть

У Чернігові відновили роботу тільки 12 систем оповіщення, вони охоплюють 20% міста. Але поки що їх не вмикатимуть.

Про це в коментарі Суспільному сказав директор департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА Сергій Болдирев.

За його словами, до російського вторгнення у місті працювали 36 сирен, які покривали сигналом 60% міста. З 9 березня через обстріли російських військ до сирен припинилось електропостачання.

Як сказав Сергій Болдирев, нині триває робота з відновлення електропостачання до них, але в пріоритеті все ж підключення людей. Більшість сирен розташовані на підприємствах, які ще не запустили роботу, а тому і сирени на їх території не працюють.

«До того ж, робота додатку плюс інформування в ЗМІ – ця система показала високу ефективність в роботі оповіщення людей про тривогу. Тому поки що так і продовжимо працювати», – говорить Сергій Болдирев.

Він радить чернігівцям користуватися додатком, який сповіщає про тривогу, та моніторити ЗМІ. А тим, у кого немає доступу до Інтернету та телебачення, – домовитися з родичами чи знайомими, щоб ті повідомляли їм про тривогу телефоном.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
05.05.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь