Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові відкриють ще один центр масової вакцинації

У Чернігові відкриють ще один центр масової вакцинації

У Чернігові з 20 жовтня в обласному молодіжному центрі (колишній кінотеатр ім. Щорса) відкриють новий центр масової вакцинації. Він працюватиме по буднях з 15.00 до 19.00, по вихідних – з 10.00 до 16.00. Вакцини — Pfizer і CoronaVac, для для першої та другої доз.

Про це Високому Валу повідомили в пресс-службі Чернігівської міської ради.

Крім того, з п’ятниці, 22 жовтня, й усі інші центри масової вакцинації міста почнуть працювати по буднях з 15:00 години.

Однак центр у приміщенні обласної ради 22 жовтня у зв’язку з проведенням цього дня сесійного засідання ради може працювати зі змінами. Про них повідомлять пізніше.

У центрах масової вакцинації ТЦ «Голлівуд» і колишній Деснянській районній раді вакцинують препаратами Pfizer і CoronaVac для для першої та другої доз.

У приміщеннях обласної ради і ТЦ ЦУМ поки продовжують працювати тільки з вакциною Pfizer.

У пунктах щеплень поліклінічних відділень міських лікарень проводитиметься щеплення вакцинами Pfizer (1,2 дози), AstraZeneca (1,2 дози) і CoronaVac (1,2 дози).

Пункти вакцинації у поліклініках працюють за графіком роботи цих медичних закладів. Графік роботи центрів масової вакцинації – в будні з 16.00 (з п’ятниці – з 15.00) до 19.00, у вихідні з 10.00 до 16.00. Центр у колишній Деснянській райраді працює тільки по вихідних.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
20.10.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь