Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові відбудеться публічні обгооврення щодо підвищення вартості проїзду у тролейбусах

У Чернігові відбудеться публічні обгооврення щодо підвищення вартості проїзду у тролейбусах

Чернігівців запрошують взяти участь у публічному обговоренні питання перегляду тарифів на послуги міського електричного транспорту.

Про це повідомляє Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради.

Захід відбудеться у п'ятницю, 17 вересня, о 14:00 у конференц-залі комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради за адресою: вулиця Шевченка, 50 Б.

Нагадаємо, у Чернігові збираються підвищити вартість проїзду у громадському транспорті до 8 гривень. Проєкти регуляторних актів міська рада оприлюднила на своєму сайті ще 17 серпня.

Серед причин підвищення забезпечення «економічно обґрунтованого рівня тарифів», що, начебто, дасть можливість Чернігівському тролейбусному управлінню та іншим перевізникам здійснювати необхідні експлуатаційні витрати і забезпечити надійну роботу з перевезення пасажирів та стабілізувати свій фінансовий стан.

Гранична вартість квитка на проїзд в автобусі в межах Чернігова, за задумом чиновників, має сягнути 8 гривень, для учнів (1 вересня – 21 червня) – 4 гривні.

Базовий тариф у тролейбусах зазначено на рівні 8 гривень при розрахунку готівкою, безконтактною банківською карткою чи пристроєм з технологією NFC. З використанням електронного квитка – 6 гривень. Школярі зможуть їздити за 3 гривні. Якщо матимуть не лише електронний, але й учнівський квиток.

Джерело — пресслужба Чернігівської міської ради.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.09.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь