Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові від обмороження постраждали чотири людини за 5 морозних днів

У Чернігові від обмороження постраждали чотири людини за 5 морозних днів

За п’ять морозних днів у Чернігові до опікового відділення звернулися чотири людини.

Це у кілька разів менше, ніж за таких температур у минулі роки. Тоді до відділення зверталися до 12 чоловік на добу.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на завідуючого опіковим відділенням обласної лікарні Віктор Яременко. За його словами, локдаун міг вплинути на кількість обморожень – люди пересиділи заморозки вдома.

Чернігівцю Федіру Матюку ампутували пальці на лівій нозі. Тиждень тому він потрапив під дощ, поки дійшов додому. Вологе взуття – одна з причин обмороження кінцівок, але не слід забувати і про відкриті частини тіла.

«Відрізали – і все нормально, в футбол буду ще грати», – розповідає чоловік.

«Частини тіла відкриті – це руки, обличчя, вуха. Не забувати брати шарфи з собою. Можна взяти додатково і шкарпетки, щоб вони були сухі, і перевдягтися десь», – каже Віктор Яременко, завідуючий опіковим відділенням обласної лікарні.

Три людини – це були амбулаторні хворі, в яких не глибокі ушкодження, поверхневі. Всім надали первинну медичну допомогу і відправили на лікування за місцем проживання. Це молоді люди, які перебували на холоді – вухо, пальці, це перша-друга ступінь.

У Чернігові від обмороження постраждали чотири людини за 5 морозних днів

Четвертого потерпілого привезли 20 січня. Це – рибалка, який відморозив кінцівки на льоду.

У минулі роки, каже Віктор Яременко, при морозах близько -20 до відділення звертались до 12 людей на добу. Цьогоріч за увесь зимовий період звернулося 16 людей. Локдаун міг стати причиною низької кількості обмороження.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
20.01.2021