Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові в ліцеї №15 відкрили сучасний клас інформатики

У Чернігові в ліцеї №15 відкрили сучасний клас інформатики

В чернігівському ліцеї № 15 відкрили сучасний клас інформатики. Це результат спільної залученості міжнародних партнерів і бізнесу.

Ремонт кабінету здійснили за сприяння благодійного фонду SavED, техніка надана ІТ компанією SQUAD.

«Світ дуже швидко розвивається, технології дуже швидко змінюються, то навіть комп’ютерна техніка куплена 5–6 років назад, вона вже на сьогодні в установах, які спеціалізуються на цифрових технологіях, м’яко кажучи, застаріла. Реалізація подальшої освітньої реформи за підтримки наших партнерів фонду SavED дає можливість створювати такі класні, сучасні умови для наших дітей», – зазначив начальник управління освіти ЧМР Василь Білогура.

Нагадаємо, це не перший проєкт реалізований цим благодійним фондом та IT-компанією. У червні 23-го аналогічний клас відкрили в школі № 20. Там кабінет інформатики облаштовували з нуля, адже він був зруйнований унаслідок прямого влучання російських снарядів.

«Ми, разом із різними партнерами зібрали донати саме на ремонт і IT-компанія SQUAD прийшла нам на допомогу саме з облаштуванням простору такого кабінету. І ми поспілкувалися з управлінням, дійшли висновку, що якщо є можливість у них зробити певні ремонтні роботи в класах, в інших школах, то компанія SQUAD готова допомогти ще раз: надати меблі, техніку й таким чином ми зараз маємо такий другий уже клас», – каже співзасновниця Міжнародного благодійного фонду SavED, директорка з регіонального розвитку фонду Анна Пуцова.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
27.11.2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.