Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові утилізують майже три тонни бюлетенів

У Чернігові утилізують майже три тонни бюлетенів

Майже 7,5 тон  важили  803 тисячі 226  бюлетенів, які   придбали для проведення місцевих виборів на Чернігівщині. Більша половина з них буде утилізована. Через невисоку явку виборців значна  їх частина була погашена, чимало визнано недійсними.

«24 070 бюлетенів   не дійсні . У зв`язку з невеликою явкою велика кількість бюлетенів була погашена. Це 473 879. Така кількість паперу витрачена дарма. Треба переглядати систему виборів, щоб не було такого навантаження на бюджет, на людей ,  які не знали в яке віконце ставити галочки, які цифри малювати», – підсумував голова Чернігівської обласної ТВК Роман Дурдиєв.

 Кажуть , членам  ТВК на цих виборах  було нелегко, довелося залучати айті фахівців , вивчати ексель та створювати власні програми для того аби не  допустити жодної помилки.

Тож філологи, економісти, математики та айтішніки, які потрапили до складу  обласної ТВК  змогли  завершити підрахунок результатів   виборів до Чернігівської обласної ради   та оприлюднити офіційні результати лише близько  21 години 4 листопада .

Джерело — Новий Чернігів

Фото — з мережі.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.11.2020