Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові управління ЖКГ після листа СБУ просить підрядника знизити вартість будівництва скейт-парку

У Чернігові управління ЖКГ після листа СБУ просить підрядника знизити вартість будівництва скейт-парку

Господарський суд Чернігівської області відкрив провадження у справі за позовом Управління ЖКГ Чернігівської міської ради до ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРИНГ». Управління вимагає визнати укладення додаткової угоди, згідно якої запропоновано зменшити ціну договору на облаштування скейт-парку на майже 1,4 мільйона гривень.

Про це йдеться на порталі Єдиного державного судового реєстру України.

6 серпня ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРИНГ» стало переможцем відкритого аукціону на сайті ProZorro по влаштуванню скейт-парку на бульварі по проспекту Миру від вулиці Івана Мазепи до вулиці С. Русової у Чернігові, вартість якого склала 5 мільйонів 600 тисяч гривень.

Але підготовчі роботи з облаштування майданчиків провели до того, як визначили підрядну організацію на відкритих торгах, що суперечить законодавству України.

Управління Служби безпеки України в Чернігівській області також встановило факт часткового виконання робіт до моменту укладення Договору і у відомстві зазначають, що відбулося зменшення обсягів закупівлі на суму виконаних робіт у розмірі майже 1,4 мільйони гривень.

Високий Вал одним із перших тоді повідомив, що роботи з будівництва скейт-парку у Чернігові почалися до проведення тендеру.

Також 10 серпня, до міського голови Управління СБУ в Чернігівській області надіслало листа з пропозиціями, що Управління ЖКГ та ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРИНГ», повинні в обов’язковому порядку внести зміни у договір щодо зменшення ціни.

Проте в Управлінні ЖКГ зазначають, що 19 серпня ними було направлено до товариства проєкт додаткової угоди №2 від 19.08.2020 до договору, згідно якої товариству запропоновано зменшити ціну на 1 392 106,92 грн.

Але ТОВ «УТБ-Інжинірінг» ухиляється від підписання такої додаткової угоди.

Наразі підготовче засідання у даній справі призначено на 12 жовтня.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.09.2020