Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові учні 5-11 класів продовжать навчатися дистанційно до кінця осені

У Чернігові учні 5-11 класів продовжать навчатися дистанційно до кінця осені

У Чернігові школам рекомендують продовжити дистанційне навчання для школярів 5-11 класів. Таке рішення ухвалили 13 листопада, на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє Суспільне.

Зі слів заступниці начальника управління освіти Чернігівської міської ради Олени Горної, рішення про продовження дистанційної освіти мають приймати адміністрації шкіл самостійно.

Також, як сказала Олена Горна, у зв’язку зі змінами, які внесені в постанову Кабінету Міністрів України, які скасовують адаптивний карантин, офіційно заборонити відвідувати заклади освіти не можна.

«Ми можемо тільки рекомендувати внести зміни щодо організації освітнього процесу, зокрема – використання технології дистанційного навчання. Тому є пропозиція рекомендувати закладам освіти освітній процес для учнів 5-11 класів з використанням технології дистанційного навчання. Рішеннями педрад будуть прийняті такі рішення».

За словами Олени Горної, учні та вчителі забезпечені засобами для такого навчання. З її слів, у Чернігові тільки 30 учнів не мали необхідного обладнання, з ними налагодили роботу в друкованому вигляді або іншими шляхами.

Як сказала Горна, з директорами спілкувалися, ті підтримали таку систему. До того ж, дистанційне навчання покращило статистику захворюваності вчителів.

Учні 1-4 класів навчатимуться у звичайному режимі. Дитсадки працюватимуть.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.11.2020