Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові учні 11-х класів продовжать навчатися дитсанційно

У Чернігові учні 11-х класів продовжать навчатися дитсанційно

У Чернігові учнів 11-х класів не повертатимуть на стаціонарне навчання, адже від цього не буде великого позитиву.

Про це повідомив начальник Управління освіти Василь Білогура на розширеній нараді у міськраді 24 листопада.

Він розповів, що це питання обговорили з директорами усіх шкіл міста. Відповідно до їх спільного рішення, не буде великого позитиву, якщо учні саме 11 класів відновлять навчання в очному режимі. Адже навчальна програма в цьому класі передбачає не тільки підготовку до ЗНО – ті матеріали, які вивчаються, складають лише до 2% його питань.

Перелік питань ЗНО включає весь матеріал, який відпрацьовується з 5 по 11 клас. І 11-класники зараз точково обирають окремі предмети, які вони складатимуть на ЗНО, і саме до них посилено готуються. Інший же програмний навчальний матеріал буде їх додатково навантажувати.

«Ми дійшли спільної згоди, що не буде позитивного результату від того, що учні саме 11 класів повернуться до звичайного навчання. Якщо говорити про освітній процес загалом, то, звісно, усім би хотілося працювати у звичайному режимі. Проте, всі ми прекрасно розуміємо, що немає позитивної динаміки по захворюваності на Covid-19», – пояснив Василь Білогура.

Він також додав, що всі звернення від батьків щодо якості дистанційного освітнього процесу профільним управлінням вивчаються та на них відповідно реагують.

Нагадаємо, питання щодо повернення одинадцятикласників до очного навчання підняв тиждень тому на нараді чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та дав доручення міському управлінню освіти доручення вивчити його доцільність з урахуванням як зростаючої пандемії, так і того, що в них попереду складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
24.11.2020