Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові троє хворих на коронавірус на ШВЛ та 20 на кисневій терапії

У Чернігові троє хворих на коронавірус на ШВЛ та 20 на кисневій терапії

З числа хворих на COVID-19 у Чернігові сьогодні вже троє на ШВЛ і 20 – на кисневій терапії.

Про це сказав на розширеній нараді в міській раді керівник міського управління охорони здоров’я Владислав Кухар.

Він констатував, що ця хвороба не тільки поширюється, а й починає частіше протікати у більш важкій формі. Безсимптомний перебіг ковіду в Чернігові з виявлених випадків на сьогодні тільки у 20 пацієнтів.

Відповідно до нового розпорядження Головного державного санітарного лікаря України на сьогодні госпіталізація пацієнтів проводиться тільки якщо є ознаки дихальної недостатності, повідомив керівник управління. Хворим, у яких цих ознак не спостерігається, не варто наполягати на лікуванні в умовах стаціонару. Такі пацієнти лікуються амбулаторно

Загалом з початку виявлення в Чернігові зареєстровано 953 хворих і тих, що перехворіли на COVID-19. Одужали 540, захворіли за останню добу – 28, зараз хворіють – 400 осіб. З них у стаціонарі міської лікарні №2 з лікуванням пневмонії знаходяться 56 осіб, у міській лікарні №3 – 25 осіб. Амбулаторно лікуються 319, з них на пневмонію хворіє 15 осіб, симптоми ГРВІ спостерігаються у 284 осіб.

Серед дітей у Чернігові на сьогодні всього 44 з діагностовано ковідом, з них вже одужали 31 і хворіють зараз 13 дітей. Усі лікуються амбулаторно вдома з симптомами ГРВІ.

Медиків захворіло 34, з них 32 лікуються амбулаторно і 2 особи – в стаціонарі.

Тестуванням на COVID-19 на сьогодні по Чернігову охоплено 59,8 на 100 тис. населення.

Фото з мережі

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
29.09.2020