Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові судять керівника обласної психоневрологічної лікарні

Генеральний директор обласної психоневрологічної лікарні Володимир Ященко підозрюється в низці корупційних моментів. Деякі з них уже розглядаються в судах, зокрема щодо вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, а саме щодо прийняття на роботу до закладу, в якому він є керівником, свого сина – на посаду молодшої медичної сестри та дружини – на посаду свого заступника.

Перше судове засідання розпочалось із повідомлення про хворобу підозрюваного.

«Прошу відкласти, оскільки він контактував з особами, які хворіють на гостре респіраторне захворювання типу ковід, відкласти щонайменше на два тижні», – Сергій Кутуков, адвокат В. І. Ященка.

Але без скандалу, навіть за таких обставин, не обійшлося. Псувати імідж своєму підзахисному власною поведінкою взявся його адвокат – погрожуючи журналістам «зламати їхні реквізити» за бажання взяти коментар.

«Не потрібно мені під обличчя ставити мікрофон. – Чому? – Мені не подобається. – Я не під обличчя, трішки далі. – Я попереджаю, щоб реквізити не зламались. Приберіть … Приберіть від мене. – Можете дати коментар? – Я вашій організації недобросовісній коментарів не даю», – Сергій Кутуков, адвокат В. І. Ященка.

У той час, коли суддя пішла до дорадчої кімнати, пан адвокат продовжив проявляти агресію, забороняючи проводити зйомку в залі суду, зокрема протестуючи проти камери, спрямованої саме в його бік.

«Ви взагалі розумієте закони? Я не депутат… – Ви де перебуваєте? – Я не в судовому засіданні. – Я не в судовому засіданні. Я не в судовому засіданні, щоб ви мене знімали», – Сергій Кутуков, адвокат В. І. Ященка.

Після повернення судді справу було відкладено на 12.00 23 жовтня цього року.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

07.10.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова