Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові створюють музей історії футболу з експозицією про Андрія Ярмоленка

У Чернігові створюють музей історії футболу з експозицією про Андрія Ярмоленка

У Чернігові, на базі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Юність», створюють Музей історії футболу Чернігівщини з експозицією про найвідомішого випускника навчального закладу, українського футболіста Андрія Ярмоленка, повідомляє Укрінформ.

Про це розповів директор ДЮСШОР Геннадій Прокопович.

«Це буде Музей історії футболу Чернігівщини, який розповідатиме про становлення і розвиток цього виду спорту в регіоні. Окремий куточок буде присвячений випускнику нашої школи Андрію Ярмоленку – він 9 років навчався у нас», – каже Прокопович.

За його словами, в експозиції про іменитого футболіста будуть представлені кубки, медалі, футболки, фотографії, інші речі різних періодів спортивного життя – починаючи від навчання в чернігівській спортшколі й до нинішнього часу.

У Чернігові створюють музей історії футболу з експозицією про Андрія Ярмоленка

Щось для музею віднайшли безпосередньо у закладі, щось передали батьки футболіста, деякі речі, зокрема, футболки, в яких він грав у клубах «Динамо» (Київ), «Боруссія» (Дортмунд) та «Вест Гем Юнайтед» (Лондон), надав музею сам Ярмоленко.

Прокопович додав, що створення музею історії футболу Чернігівщини відбувається у межах реконструкції будівлі спортшколи, яка зараз триває. Нещодавно на фасаді було закінчено мурал із зображенням Ярмоленка та дітей. Прокопович зауважив, що малюнок погоджувався зі спортсменом.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
04.11.2020