Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові створюють музей історії футболу з експозицією про Андрія Ярмоленка

У Чернігові створюють музей історії футболу з експозицією про Андрія Ярмоленка

У Чернігові, на базі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Юність», створюють Музей історії футболу Чернігівщини з експозицією про найвідомішого випускника навчального закладу, українського футболіста Андрія Ярмоленка, повідомляє Укрінформ.

Про це розповів директор ДЮСШОР Геннадій Прокопович.

«Це буде Музей історії футболу Чернігівщини, який розповідатиме про становлення і розвиток цього виду спорту в регіоні. Окремий куточок буде присвячений випускнику нашої школи Андрію Ярмоленку – він 9 років навчався у нас», – каже Прокопович.

За його словами, в експозиції про іменитого футболіста будуть представлені кубки, медалі, футболки, фотографії, інші речі різних періодів спортивного життя – починаючи від навчання в чернігівській спортшколі й до нинішнього часу.

У Чернігові створюють музей історії футболу з експозицією про Андрія Ярмоленка

Щось для музею віднайшли безпосередньо у закладі, щось передали батьки футболіста, деякі речі, зокрема, футболки, в яких він грав у клубах «Динамо» (Київ), «Боруссія» (Дортмунд) та «Вест Гем Юнайтед» (Лондон), надав музею сам Ярмоленко.

Прокопович додав, що створення музею історії футболу Чернігівщини відбувається у межах реконструкції будівлі спортшколи, яка зараз триває. Нещодавно на фасаді було закінчено мурал із зображенням Ярмоленка та дітей. Прокопович зауважив, що малюнок погоджувався зі спортсменом.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
04.11.2020