Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові створюватимуть загони партизан

У Чернігові створюватимуть загони партизан

Чернігівці, що є потенційними учасниками руху національного спротиву, зможуть вступити до партизанських загонів.

Про це 15 лютого на розширеній нараді заявив міський голова Владислав Атрошенко.

За його словами, є чимало чернігівців, які мають бажання захищати Батьківщину не у складі підрозділів Збройних сил та територіальної оборони. Мовляв, багато хто не хоче, аби його прізвище стало відомим ворогу. Для них міська влада пропонуватиме третій шлях – участь у партизанському русі.

«Досить велика кількість людей не хоче нікуди записуватися. Ні на які контракти першої і другої групи. Одна з підстав – не довіряють люди державі. Бо невідомо, куди потім ці списки будуть передавати. Вважаю, що за цих обставин треба проводити роз’яснювальну роботу. … Нам варто зосередитися саме на формуванні загонів партизан, вступити до яких багато людей висловлюють бажання», – зауважив Владислав Атрошенко.

Також він наголосив, що військовозобов`язаних давно треба було викликати і проводити навчання. Але то вже, як виявляється, поза межами його повноважень.

Вірогідність нападу російських військ на Україну мер оцінив у 10 відсотків. Хоча, на його думку, ситуація є надзвичайно серйозною і до оборони треба ґрунтовно готуватися.

Своїх підлеглих Владислав Атрошенко орієнтує на те, що «все буде добре».

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
15.02.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь