Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові створили ще один парк, у якому є флора з Європи, Азії та Північної Америки

Без витрат бюджетних коштів і з рослинним різнобарв’ям з усіх куточків світу. Віднедавна в Чернігові маємо ще один парк – університетський. На території  Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Тараса Шевченка. Екологи та біологи  в жовтні цього року доповнили останній його пазл – інформаційні таблички.

«Це 41 вид колекції. У межах цієї етикетки були описані видова назва, наукова цінність, походження, декоративні властивості і QR-код, що забезпечував зв’язок колекції з університетським сайтом. Показана їхня повна характеристика, можливість вирощування в межах нашого міського середовища, їхня батьківщина, їхня стійкість», – Юрій Карпенко, еколог, завідувач кафедри екології та охорони природи НУ «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г.Шевченка.

У липні – серпні цього року було опрацьовано колекцію дерев, чагарників, наявних у межах подвір’я університету. Виконана робота вилилася в можливість зануритись у світ природи.

Левову частку колекції створювали працівники вишу впродовж останніх 15 років. Але є тут і більш поважні довгожителі.

«Тут є поважні дерева, висаджені в 60-70-х роках. Це і ялини, і горіхи, і дуби. Пізніше було висаджено низку екзотичних рослин. Зокрема це північноамериканські та далекосхідні види, такі як катальпа, оцтове дерево, бобівник, магнолії», – Юрій Карпенко, еколог, завідувач кафедри екології та охорони природи НУ «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г.Шевченка.

В університеті готові проводити екскурсії парком для всіх охочих, зокрема для учнів шкіл, туристів. Адже така колекція може стати чудовим живим посібником для вивчення рослинного різноманіття, притаманного нашому клімату.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

03.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин