Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові створять набір святкових листівок, в основу якого ляжуть роботи школярів

«Новорічну казку» створюватимуть маленькі любителі літератури і не тільки. У бібліотеці імені Коцюбинського започаткували тематичний проєкт мальованих листівок. Подібний конкурс проводять уже вдруге.

«Перший ми проводили цього року до Дня вишиванки. Нам надіслали дуже гарні роботи, ми з них віддрукували набори листівок, які теж вручили авторам-переможцям. А також із найкращих робіт були надруковані листівки як сувенірна продукція переможцям конкурсу «Книга року». Там було ззаду привітання переможцям. Дорослим письменникам надзвичайно сподобалося таке», – Олена Терещенко, бібліотекар сектору соціокультурної діяльності бібліотеки ім. М. Коцюбинського.

Цього разу конкурс має новорічно-різдвяну тематику. Роботи прийматимуть до 14 грудня, аби вже до свята Миколая підбити підсумки та нагородити переможців. Призами стане приладдя для малювання та книжки. Із найкращих робіт створять друкований набір святкових листівок.

«Ми очікуємо дуже багато робіт, оскільки діти люблять малювати на таку тематику. З огляду на карантинну ситуацію, ми не знаємо, чи можна буде масштабну провести церемонію, але в будь-якому разі будуть визначені переможці і їм будуть вручені призи. Переможці будуть визначені у трьох вікових групах: 7-9 років, 10-12 і 13-15. Загалом ми приймаємо малюнки від дітей від 7 до 15 років, тобто фактично від школярів», – Олена Терещенко, бібліотекар сектору соціокультурної діяльності бібліотеки ім. М. Коцюбинського.

Фантазію дітей умовами конкурсу не обмежували. Організатори кажуть, що малювати можна все, на що вистачить натхнення. Головне – дотримуватися тематики конкурсу. Роботи можна надсилати на електронну скриньку бібліотеки. Скан або фото повинні бути хорошої якості.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

19.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин