Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові стартував чемпіонат України з літнього біатлону

У Чернігові стартував чемпіонат України з літнього біатлону

У Чернігові 10 серпня стартував Чемпіонат України з літнього біатлону, присвячений 30-річчю Незалежності України. Понад сто юніорів та юніорок у складі 9 команд з 8 областей України змагалися за першість у супер-спринті.​

Дистанція траси складала 7 з половиною км з 4-ма вогневими рубежами, на яких потрібно зробити по 5 пострілів з гвинтівки у положенні лежачи та стоячи. У разі промаху спортсмен проходить штрафне коло завдовжки 70 метрів. Дані змагання мають велике значення для спортсменів, адже є відбірковими.

«У чемпіонаті беруть участь найсильніші спортсмени України – це вже відомі в усьому світі спортсмени. Вони чемпіони та призери міжнародних змагань, Чемпіонатів світу та Європи», говорить Головний суддя змагань Микола Лазаренко.

Із 50 учасниць-юніорок кваліфікацію пройшли 22. Найкращий результат – у Христини Дмитренко із Чернігова. Чемпіонат триватиме до 14 серпня на лижній базі. Але вже в перші дні запеклої боротьби, деякі спортсмени зазнали травм. Біатлоністи запевняють, заради перемоги здатні пройти будь-які перепони.

За підсумками першого дня змагань у гонці супер-спринт перемогла Любов Кип’яченкова та Степан Кінаш. Після відбіркового етапу, який завершиться у суботу, спортсмени готуватимуться до чемпіонату світу, що проходитиме 23 серпня у чеському місті Нове Место.

Джерело — Новий Чернігів

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.08.2021

Залишити відповідь