Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові стартувала масова вакцинація освітян

У Чернігові стартувала масова вакцинація освітян

У Чернігові у четвер, 9 вересня, у приміщенні колишньої Деснянської райради розпочалася масова вакцинація освітян. Серед них – вихователі, педагоги й медичні сестри, що працюють в  школах і дитсадках Чернігова.

За словами заступниці начальника управління освіти Чернігівської міської ради Олени Горної, пункт вакцинації від COVID – 19 організували за ініціативи самих освітян.

Із освітянами працюють мобільні бригади медичних працівників. Вони їх реєструють, вимірюють температуру, заповнюють згоду на щеплення і по черзі вакцинують.

Щеплення проводяться на першому і третьому поверхах одночасно. Усі бажаючі  працівники освіти протягом дня з 10 до 16 години змогли прийти  і зробити вакцинацію в зручний для них час.

За даними управління освіти ЧМР повний курс вакцинації пройшли співробітники 17 та 35 шкіл.

До кінця дня 9 вересня в спеціальному пункті щеплень колишньої Деснянської районної ради  вакцинувалося близько 400 освітян.

Нагадаємо, що 7 вересня на розширеній нараді міський голова доручив керівнику управління освіти зібрати колективи навчальних закладів щодо наслідків відсутності достатньої кількості вакцинованих педагогів. Адже головною вимогою збереження очної форми навчання є 80% вакцинація вчителів.

Джерело — Новий Чернігів

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
10.09.2021

Залишити відповідь