Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові старт пляжного сезону відкладається на невизначений термін

У Чернігові старт пляжного сезону відкладається на невизначений термін

Старт пляжного сезону у Чернігові поки відкладається на невизначений термін. Причина проведення розмінування. Зокрема у водоймах міста залишається багато мін та снарядів. Відповідне рішення ухвалили на нараді у міській раді, повідомляє Суспільне.

Про це розповів начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення управління ЖКГ Григорій Годун.

«У зв’язку з бойовими діями, які проходили у Чернігові, та великою кількістю обстрілів – у водоймах, де раніше відпочивали містяни, залишилося багато вибухонебезпечних предметів. Швидко їх ліквідувати поки неможливо», — розповів Григорій Годун.

За його словами, тимчасова заборона на купання стосується не лише міського пляжу "Золотий берег", а й інших зон відпочинку в обласному центрі — на річці Стрижень та Земснаряді в районі Лісковиці.

Григорій Годун додав, що терміни, коли закінчиться розмінування, наразі невідомі.

“Розміновуватимуть чернігівські водойми підрозділи ДСНС та військові, коли це буде – поки невідомо. Обласна водолазна служба, яка щороку робить перевірку дна у річках та водоймах області допуску до таких робіт не має”.

Фото Валентин Куц

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.05.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь