Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові спритники спекулюють детекторами, що фіксують протікання води

У Чернігові спритники спекулюють детекторами, що фіксують протікання води

Чернігівські шахраї знайшли безвідмовний варіант заробітку – продаж за вдесятеро завищеною ціною приладів, що реєструють витік води в оселі.

Про це інформує КП «ЖЕК-10» міської ради Чернігова зі своєї сторінки у мережі Facebook.

Комунальники застерігають: упродовж кількох останніх днів у будинках навколо чернігівського ринку «Нива» та на вулицях Пухова і Всіхсвятській діють шахраї, які за 2 тисячі гривень або «пільгово» за 1 тисячу продають «Детектори витоку води» самотнім пенсіонеркам поважного віку. Ці прилади (величиною з баночку крему) в українському Інтернеті коштують максимум 340 гривень, а на міжнародних сайтах 2 євро (65 гривень).

«Молоді чоловіки середнього зросту з папками, віком близько 30 років, обходять будинки, кажучи, що вони «свої», показують посвідчення людям з послабленим зором, говорять про величезні «пільги» дітям війни та різним категоріям людей. Потім виписують «квитанції» зі штампами і зникають», – йдеться у повідомленні.

У Чернігові спритники спекулюють детекторами, що фіксують протікання води

Також спритники після виписування «квитанції» роблять спробу забрати 2000 гривень та зі словами «Вам установить ЖЕК» або «До вас прийде працівник водоканалу і поставить прилад» – зникають.

Про випадки шахрайства повідомили поліцію. «Підприємців» розшукують.

Фото – КП «ЖЕК-10» міської ради Чернігова.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
30.07.2021

Залишити відповідь