Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові споживачам ОТКЕ мають повернути гарячу воду

Відновити гаряче водопостачання для чернігівців, яких обслуговує АТ “Облтеплокомуненерго” мають вже наступного тижня. 1 вересня містяни залишилися без гарячої води через укладення нових договорів між постачальниками газу та обслуговуючими компаніями.

Про це в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако повідомив 12 вересня під час ранкової наради у міській раді.

“По гарячій воді — робимо все можливе аби з наступного понеділка чи вівторка у всіх абонентів ОТКЕ знову з’явилась гаряча вода, а у споживачів ТЕЦ — з настанням опалювального сезону”, — сказав Ломако.

Нагадаємо, 1 вересня у Чернігові тимчасово припинили централізоване постачання гарячої води споживачам АТ “Облтеплокомуненерго”. Як йшлося в офіційній заяві товариства на їхній Facebook-сторінці, причиною припинення постачання стало укладення нового договору з постачання природного газу на нових умовах. Зокрема у новому договорі буде передбачено новий механізм розрахунків теплопостачальних компаній з постачальниками газу, а саме автоматичне списання коштів, які сплачують містяни за послуги, та перерахування їх на рахунки постачальників газу.

У коментарі Суспільному голова правління АТ “ОТКЕ” Олексій Щербина повідомив, що така ситуація з відключенням гарячої води є по всій території України на схожих теплопостачальних підприємствах.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Щодо решти чернігівських споживачів централізованого гарячого водопостачання, які отримували послуги з Чернігівської ТЕЦ, то вони залишаються без гарячої води з квітня 2023 року. У травні заступник міського голови Чернігова Віктор Геращенко казав, що причина в тому, що ТОВ Фірма “Технова”, яка орендувала ТЕЦ, не виконувала свої зобов’язання. Поки є юридичні протиріччя, гарячої води у споживачів вірогідно не буде, зазначав він.

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-09-12 11:30:07

Магазин Автозапчастин м.Ніжин