Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові школярі можуть повернутися за парти вже з 25 січня

У Чернігові школярі можуть повернутися за парти вже з 25 січня

У Чернігові розглядають можливість повернути усіх школярів за парти з 25 січня. Про це сказала заступниця начальника управління освіти міськради Олена Горна, повідомляє Суспільне.

З її слів, розглядають можливість навчання за змішаною формою, це коли одні предмети викладатимуть в школах, інші ж – дистанційно. Дистанційно учні вивчатимуть музику, малювання, мистецтво, трудове навчання, фізкультуру.

Навчатимуться учні у дві зміни, аби уникнути скупчення. Кожен заклад самостійно визначатиме, які класи та в яку зміну навчатимуться.

Коли саме почне діяти така змішана форма навчання Олена Горна точно ще не знає, але припускає, що це буде не раніше 25 січня. Це пов’язано з постановою Кабміну, згідно з якою навчання у школах заборонене до 24 січня.

Нагадаємо, перший семестр цього навчального року завершується 30 грудня. Потім у чернігівських школярів розпочинаються зимові канікули, які триватимуть з 1 по 10 січня. Після канікул для учнів 5-11 класів продовжиться дистанційне навчання, яке триватиме до 24 січня.

Фото — з мережі.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
29.12.2020