Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові щодоби вакцинується більше 2 тисяч людей

У Чернігові щодоби вакцинується більше 2 тисяч людей

У Чернігові темпи масової вакцинації населення проти COVID-19 вже другий тиждень як різко зросли. Наразі щодоби вакцинується більше 2 тисяч людей, і кількість бажаючих щепитися поки не зменшується.

На сьогодні першою дозою вакцини проти COVID-19 щеплено 85014 людей (36,2% від загальної кількості тих, хто підлягає вакцинації), обома дозами – 56965 (24,3%).

Про це повідомив 2 листопада на розширеній нараді в Чернігівській міській раді керівник міської лікарні №2 Владислав Кухар

Кожного буднього дня у місті працює 4 центри вакцинації населення: в обласному молодіжному центрі (колишній кінотеатр ім. Щорса), ТЦ «Голлівуд» та «ЦУМ», у приміщенні Чернігівської обласної ради (пр. Миру, 43). На вихідних додається п’ятий, який розташований у колишній Деснянській районній раді (пр. Перемоги, 141). Термін роботи центрів продовжений на дві години. У будні дні вони працюють з 14.00 до 19.00, у вихідні – з 10.00 до 16.00.

Владислав Кухар нагадав, що у місті також працюють пункти щеплень поліклінічних відділень міських лікарень. Ці пункти працюють за графіком роботи цих медичних закладів.

Наразі з 376 госпіталізованих пацієнтів у ковідні відділення міських лікарень лише 26 – вакциновані. У більшості випадків ці люди вакцинувалися лише однією дозою. Тобто захворіли, коли ще не встиг сформуватися імунітет, – пояснив керівник другої міської лікарні.

З повним курсом вакцинації, зробленим за місяць і більше до захворювання на ковід, у стаціонарі зараз лише троє пацієнтів. За словами керівника лікарні, це літні люди, які мають інші хронічні захворювання.

Джерело – прес-служба Чернігівської міської ради

Фото – Володимир Бойко

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь