Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові розроблятимуть концепцію по вирішенню проблеми заторів

У Чернігові розроблятимуть концепцію по вирішенню проблеми заторів

На сьогодні загальна ситуація така, що машин з кожним роком більшає і у Чернігові назріла необхідність вирішення проблеми заторів з подальшою стратегією розвитку транспортної системи міста.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Це може бути круговий рух на всіх завантажених перехрестях, чи збільшення числа регульованих світлофорних об'єктів, або інший варіант вирішення проблеми.

Сьогодні, 29 вересня, міський голова на щотижневій ранковій нараді доручив профільним підрозділам міської ради, залучивши патрульну поліцію, протягом місяця напрацювати спільну концепцію по вирішенню проблеми заторів у місті.

«Я хотів би, щоб ми провели робочу нараду разом з патрульною поліцією і вирішили, який шлях краще. Для нас дешевше встановлення світлофорного об'єкта, але в часи пік це буде призводити до заторів, а в зимовий період взагалі на дорогах буде колапс. Також необхідно порадитися і спільно з патрульною поліцією зробити концепцію нашого бачення розв’язок, які «просяться». Це перетин вул. 1 травня – Рокоссовського, вул. Малиновського, вул. 1 травня – Кільцева та ряд інших локацій по місту, – зазначив міський голова», – зазначив мер.

Також він зазначив, що якщо виконати всі прохання від мешканців, які хочуть, щоб було встановлено обмеження на дорогах – Чернігів перетвориться на місто суцільних лежачих поліцейських та регульованих переходів, це буде на кожному кроці, і машини постійно будуть стояти в пробках.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
29.09.2020

Натисніть «Вподобити сторінку», щоб читати нас в Facebook