Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові розмірковують про дату осінніх канікул

У Чернігові розмірковують про дату осінніх канікул

У Чернігові канікули в закладах загальної середньої освіти можуть стартувати, як і заплановано, з 25 жовтня. Хоча є пропозиція, зважаючи на епідситуацію з поширенням захворюваності на COVID-19, розпочати їх на тиждень пізніше. Про це йшлося на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 19 жовтня.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зазначив, що до цього питання необхідно підійти дуже зважено та відповідально. Зокрема, спершу треба провести опитування серед щонайменше 2000 батьків по всіх класах, щоби вивчити їхню думку з цього приводу. А вже після цього не пізніше ніж ранок четверга оголосити дату початку осінніх шкільних канікул.

«Багато батьків планували щось на ці канікули. Я просив би провести опитування серед батьків у класах стосовно пропозиції розпочати їх пізніше. Такий варіант є розумним, з огляду на епідеміологічну ситуацію, оскільки тоді, саме через тиждень, можливе оголошення локдауну. Також це дає можливість дітям зайвий тиждень навчатися в очному режимі, що дуже бажано було б для дітей, адже очне навчання дає кращі знання. Я прошу дуже уважно вивчити думку батьків із цього приводу, щоб потім не було збурень. Зробіть хоча б мінімальне опитування, щоб почути думку батьків», – зазначив міський голова.

За словами начальника управління освіти міської ради Василя Білогури, наразі всі школи та дитячі садки працюють у штатному режимі. Відвідуваність – приблизно на рівні минулого тижня. У школах приблизно 17% дітей відсутні, у дитсадках – 47%. Серед захворілих на COVID-19 – 22 учні, відповідно, 496 дітей із 16 класів – на самоізоляції. У дитсадках захворіли троє дітей, на самоізоляції – три групи різних дитсадків.

Крім того, керівник міського управління освіти нагадав, що з 8 листопада набуває чинності наказ МОЗУ щодо обов’язкової вакцинації, зокрема серед педагогічних працівників, щоб отримати доступ до роботи.

«Фактично в «червоній» зоні можуть працювати заклади загальної середньої освіти, в яких вакциновані 100% співробітників. На сьогодні в місті є лише три заклади, де вакциновано понад 90% працівників. Це школи №4 (98%), №17 (97%) та №36 (93%). Середній показник вакцинації працівників у закладах загальної середньої освіти міста – 84%. У закладах дошкільної освіти – 86% працівників. Є окремі заклади, де вакциновано практично 100% співробітників. Тому далі нам треба буде визначатися та коригувати режим роботи», – повідомив Василь Білогура.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

19.10.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин