Новини Чернігова

У Чернігові родині загиблого штурмана авіації Олега Шупіка передали орден “За мужність” III ступеня

24 березня родині загиблого штурмана служб авіації 39-ї бригади тактичної авіації повітряного командування “Центр” ПС ЗСУ Олега Шупіка передали орден “За мужність” III ступеня. Про це повідомляє начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у своєму Telegram-каналі.

Передача ордену родині загиблого бійця
Передача ордену родині загиблого бійця. ФОТО: В’ячеслав Чаус

Нагадаємо, що Олег Шупік народився 14 лютого 1966 року у Чернігові. У 1987 році закінчив Чернігівське вище військове авіаційне училище льотчиків, після чого продовжив військову службу у підрозділах повітряних сил ЗСУ.

Так, за роки служби чоловік перебував на різних посадах, остання з них заступник головного штурмана та старший інспектор штурманської служби управління авіації повітряного командування “Центр”.

У 2006 році Олег звільнився зі Збройних Сил України, після чого працював у Міністерстві транспорту України, Державіаслужбі та ІКАО по контролю повітряного простору.

У день повномасштабного ворожого вторгнення він знову долучився до лав ЗСУ, потрапивши до складу військової частини А1435 на посаду штурмана служб бригади тактичної авіації повітряного командування “Центр” Повітряних Сил ЗСУ.

Загинув боєць 10 жовтня 2022 року поблизу населеного пункту Шишаки на Полтавщині.

Попрощались з воїном 14 жовтня 2022 року у Катерининській церкві. Поховали його на кладовищі “Яцево”.

Читайте також

На Чернігівщині попрощалися з трьома бійцями, які загинули на Сході

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-03-24 18:12:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин