Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові РЛП «Ялівщина» може очолити новий керівник

У Чернігові РЛП «Ялівщина» може очолити новий керівник

Комунальний заклад «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради може очолити Андрій Павленко.

Відповідний проект рішення з'явився на сайті обласної ради. Він став переможцем конкурсного відбору 1 жовтня 2020 року.

Про це повідомляє Суспільне.

Коментувати ймовірне призначення Павленко відмовився, посилаючись на те, що рішення ще не прийнято остаточно. Зазначив тільки, що має досвід у цій сфері – працював у екологічній інспекції.

Згідно з пояснювальною запискою, доданою до проекту рішення про призначення на посаду, Андрію Павленку – 46 років, родом з Чернігова. Закінчив педагогічний університет з дипломом учителя фізики, математики, інформатики та обчислювальної техніки. Кваліфікацію спеціаліста-еколога здобув у Державній екологічній академії. Має науковий ступінь кандидата сільськогосподарських наук.

Має 11 років стажу роботи в природоохоронній сфері. Працював у Державній екологічній інспекції області, ДП «Товариство шанувальників природи Козелецького району».

За словами заступниці голови громадської ради при облдержадміністрації Наталії Проскуріної, нове призначення пов'язане з тим, що в минулого директора, Володимира Свердлова, закінчився контракт.

«Тим паче, що його робота не задовільняла ні розвиток, ні функціонування Ялівщини», – каже вона.

Про нового кандидата Наталія Проскуріна відгукується позитивно.

«По його освіті, кваліфікації, по досвіду роботи, – у нього є всі можливості забезпечити розвиток і функціонування РЛП», – сказала Наталія Проскуріна.

З її слів, новий директор у першу чергу має прийняти рішення про межі Ялівщини – наразі вони на етапі погодження й затвердження. Далі – розробити зонування території.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
08.02.2021