Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові ремонтують приміщення для навчально-тренувальних занять із велоспорту

У Чернігові ремонтують приміщення для навчально-тренувальних занять із велоспорту

Розпочатий навесні цього року капітальний ремонт міського спортивного об’єкта за адресою вул. Шевченка, 53 виходить на фінішну пряму. У цьому приміщенні, розташованому на підвальному поверсі 4-поверхового житлового будинку, є відділення велоспорту Комунального позашкільного навчального закладу ДЮСШ «Україна». Навчально-тренувальні заняття з велоспорту тут проводять уже більше як 15 років. Зовсім скоро юні спортсмени отримають оновлене приміщення з сучасною базою та комфортними умовами для тренувань.

Ремонт виконується коштом бюджету громади Чернігова, загальна вартість проєкту становить майже 2,5 мільйона гривень. У цю суму входить не тільки ремонт, а й придбання нового спортивного інвентарю та обладнання – велотренажерів, веловерстатів та іншого спеціального устаткування. Оновити матеріально-технічну базу мають після завершення будівельних робіт. Нині будівельники виконали майже 80% робіт. Закінчити їх планують до кінця року.

За словами начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Андрія Дериземлі, капітальний ремонт приміщення передбачає облаштування «з нуля» практично всього, оскільки до цього часу там не було навіть систем опалення та вентиляції. Також, окрім спортивного інвентарю, там з’являться сучасні душові кабіни, вбиральні та роздягальні для спортсменів і тренерів.

На сьогодні в приміщенні за адресою вул. Шевченка, 53 займаються понад 60 вихованців і 6 тренерів.

«Із цього приміщення вийшов заслужений майстер спорту України Андрій Пономар. Це чемпіон України, чемпіон Європи серед юніорів і учасник такої престижної багатоденної велогонки Джиро д’Італія. Також у цьому приміщенні тренувалися багато інших спортсменів, які сьогодні на рівні національної збірної команди України відстоюють честь Чернігова», – розказав Андрій Дериземля.

У Чернігові ремонтують приміщення для навчально-тренувальних занять із велоспорту

Для найкращого догляду за приміщенням змінять і юридичну форму користування ним. Раніше це була оренда спортивною школою за 1 гривню, надалі буде її ж оперативне управління (тобто приміщення продовжить бути міським, але опікуватися ним буде КПНЗ Дитячо-юнацька спортивна школа «Україна»). Сьогодні, 2 грудня, на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради погоджене відповідне рішення.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

02.12.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин