Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові ремонт приміщення для навчально-тренувальних занять з велоспорту добігає кінця

У Чернігові ремонт приміщення для навчально-тренувальних занять з велоспорту добігає кінця

Розпочатий навесні цього року капітальний ремонт міського спортивного об’єкту за адресою вул. Шевченка, 53  виходить на фінішну пряму.

У цьому приміщенні, розташованому на підвальному поверсі 4-поверхового житлового будинку, знаходиться відділення велоспорту Комунального позашкільного навчального закладу ДЮСШ «Україна». Навчально-тренувальні заняття з велоспорту тут проводяться вже більше 15 років. Зовсім скоро юні спортсмени отримають оновлене приміщення з сучасною базою та комфортними умовами для тренувань.

Ремонт проводиться коштом бюджету громади Чернігова, загальна вартість проєкту складає майже 2,5 мільйони гривень. У цю суму входить не тільки ремонт, а й придбання нового спортивного інвентарю та обладнання – велотренажерів, велостанків та іншого спеціального устаткування.

Оновити матеріально-технічну базу мають по завершенню будівельних робіт. Нині будівельники виконали майже 80% робіт. Закінчити їх планують до кінця року.

За словами начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Андрія Дериземлі, капітальний ремонт приміщення передбачає облаштування «з нуля» практично всього, оскільки до цього часу там не було навіть систем опалення та вентиляції. Також, окрім спортивного інвентаря, там з’являться сучасні душові кабіни, вбиральні та роздягальні для спортсменів і тренерів.

На сьогоднішній день у приміщенні за адресою вул. Шевченка, 53 займається понад 60 вихованців та 6 тренерів.

Джерело — Пресслужба Чернігівської міської ради

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь