Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові раптово помер В’ячеслав Лебідь

У Чернігові раптово помер В'ячеслав Лебідь

У Чернігові вранці 14 квітня на 56-му році життя передчасно помер політичний діяч та громадський активіст, колишній депутат міськради від партії «Батьківщина» В'ячеслав Лебідь.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі партії.

Причиною смерті став інфаркт.

Звістка про смерть В'ячеслава Лебедя шокувала багатьох, адже він був дуже відомою людиною в місцевій громаді. Зокрема, його товариш та однопартієць Іван Бакшун на своїй сторінці у Facebook написав наступне:

«Він мав безліч планів, енергії та радів життю. Все це вмить обірвала смерть…

Глибоку сумую з приводу передчасної смерті політичного та громадського діяча, мого доброго товариша – В'ячеслава Лебідя. Дорогий друже, вічний спокій тобі та світла і добра пам'ять. В моєму серці ти залишишся навіки таким: надійним другом, ентузіастом, не байдужим та професійним. Висловлюю свої безмежні співчуття родині та близьким», – написав Іван Бакшун.

В'ячеслав Лебідь народився 10 травня 1965 року. Освіта вища. Проживав та працював у Чернігові. На виборах мера Чернігова 2010-го посів 2-ге місце, поступившись Олександру Соколову. У 2015-2020 був депутатом міськради від партії «Батьківщина». 2019-го балотувався на голову ОТГ села Киїнка під Черніговом.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.04.2021