Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові презентують виставку молодого художника Олександра Стіа

У Чернігові презентують виставку молодого художника Олександра Стіа

28 січня 2021 року Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Ґалаґана запрошує на відкриття виставки творів живопису Олександра Рудника (Олександра Стіа) «Chapter 2»

Олександр Стіа – молодий український художник, який працює в стилі абстрактної каліграфії. Свій творчий шлях почав ще в шкільні роки, з графіті, яке відкрило можливості для розвитку та творчості. З роками цікаве хобі еволюціонувало в справу всього життя. З графіті Олександр перейшов до вивчення каліграфії та летерінгу. Брав участь в онлайн-виставках і здійснив кілька творчих проєктів. Із часом у нього з’являється бажання не бути схожим на інших художників, які працюють у тому ж напрямку. Це приводить до довгих пошуків власного стилю, який завдяки старанням та експериментам був знайдений.

Перша персональна виставка «Chapter 1» відбулася в «Музеї сучасного мистецтва Пласт-Арт» у 2018 році. Протягом наступних років Олександр брав участь у групових виставках «Аrtdimensions IV», «Нові імена» та «Calligraffiti.ua». У 2019 році брав участь у відкритті фестивалю «Зелена сцена».

Визначальною особливістю власного стилю Олександра Стіа є передача емоцій не тільки через текст і форму букв, а й через загальну композицію творів.

Початок о 16:00 (відділ сучасного мистецтва, вул. Музейна, 6)

Виставка триватиме до 28 лютого 2021 року.

Відео з відкриття дивіться на сторінці музею у мережі Facebook https://www.facebook.com/galaganmuseum.art/.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

26.01.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова