Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові презентували соціальний проект «Без меж». ФОТО

У Чернігові презентували соціальний проект «Без меж». ФОТО

2 червня на Чернігівщині стартував соціальний проєкт «Без меж», у рамках якого меценати зможуть матеріально підтримати обдарованих людей з інвалідністю.

Презентацію провели під час «круглого столу» у прес-центрі обласної газети «Деснянська Правда». Як повідомила керівниця ГО «Жінки Батьківщини» Чернігівщина Людмила Шандренко, мета проєкту – інтегрувати людей з інвалідністю в світ здорового суспільства, допомогти тим із них, які виробляють унікальні вироби, залучити для цього меценатів.

«Є багато людей, які б хотіли зробити добру справу. Але вони не знають, як або не знають, де знайти (талановитих людей з особливими потребами), або їм заважають якісь внутрішні комплекси. Тому завдання нашого проєкту – допомогти стати більш людяними, толерантними, не боятися робити добро, не боятися проявів спонтанної любові», – пояснила Шандренко.

За її словами, у межах Чернігівщини шукатимуть людей з інвалідністю, які стали майстрами у вишиванні, плетінні кошиків, в’язанні, чеканці тощо. Словом, тих, хто творить дивами власними руками. Аби вони відчули себе потрібними суспільству і меценати змогли напряму придбати у них унікальні вироби.

Проєкт реалізується за ініціативи громадської організації «Жінки Батьківщини» Чернігівщина у співпраці з обласним об`єднанням інвалідів «ЛОГОС», а також психологами, підприємцями та чиновниками. Упродовж літа усі зацікавлені зможуть повідомити про участь у Facebook-групу «Без меж», яку незабаром мають створити.

Наразі, як зазначила кураторка проєкту Тетяна Нассон, інформацію про себе (прізвище, ім`я, по-батькові, вік, адресу, власне фото та світлини витворів) можна надіслати на електронну скриньку ([email protected]gmail.com) або на месенджери Viber і WhatsApp ГО «Жінки Батьківщини» Чернігівщина (тел. 093 3624025). Головні вимоги до учасників: люди з інвалідністю старші 18 років, що самостійно, власноруч, створюють унікальні вироби.

Організатори хочуть гідно презентувати їхні здобутки – зняти відеоролики для поширення на телебаченні та у соцмережах і провести онлайн-марафон. Підсумки проекту обіцяють підбити у вересні.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.06.2021