Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові показали тренди наших предків

Модників і модниць, які диктували закони стилю сто чи триста років тому, показали в Чернігівському обласному художньому музеї. Тут презентували як нову виставку «Мода в образотворчому мистецтві», так і нові підходи в оцінці художніх творів.

«Ми будемо говорити не про майстерність художника, не про особи портретованих, а про їхнє вбрання, аксесуари, модні зачіски та прикраси. Також важлива роль виставки – простежити європейські модні впливи, а також окреслити роль і важливість саме національного вбрання», – Світлана Демченко, куратор виставки, старший науковий співробітник Чернігівського обласного художнього музею.

На виставці представлено приблизно сорок робіт, які показують вбрання українців у період з XVIII століття до початку XX. Серед планів музею – з більшості картин виставки в майбутньому зробити постійну експозицію.

«Цей виставковий проєкт – один із тих, що стане передтечею постійної експозиції. Я вважаю, що більшість робіт, які тут представлені, залишиться в постійній експозиції», – Юрій Ткач, директор Чернігівського обласного художнього музею.

У такому вигляді виставку планується експонувати до березня наступного року. Загалом же вона стала однією з тих новинок, які колектив художнього музею підготував під час карантинного «простою».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

10.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова