Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові планують збудувати ще 11 підвищених пішохідних переходів

У Чернігові планують збудувати ще 11 підвищених пішохідних переходів

У Чернігові планують побудувати ще 11 підвищених пішохідних переходів. Один із них – на Пирогова (перехід на бульвар до дитячого майданчика, який зараз будується), ще 4 – на Масанах, 3 – на вулиці Толстого, на Котляревського біля 19-ї школи, на Шерстянці, на Доценка біля 12-ї школи. Деякі з них постараються зробити ще цього року. Про це повідомляє керівник Управління ЖКГ міської ради Ярослав Куц.

Як відомо, у 2017 році в Чернігові збудували перший підвищений пішохідний перехід біля школи №3 по вул. Гетьмана Полуботка. І досвід виявився успішним. З одного боку, перед підвищеними переходами автомобілісти змушені пригальмовувати, аби не зашкодити автівці, тож пішоходи мають можливість безпечно перейти вулицю. З іншого боку, для автомобілів, що рухаються, немає ефекту «підстрибування», як у випадку встановлення «лежачих поліцейських».

Тож зараз підвищені переходи в Чернігові вже обладнані на вулицях Шевченка (перехід від скверу Хмельницького до вул. Серьожнікова), Ріпкинській (у районі ЗНЗ №13), по проспекту Миру (в районі ЗНЗ №1).

Насамперед такі переходи будують поблизу навчальних закладів. Адже не всі водії дотримуються правил дорожнього руху й навіть просто – зайвої обережності. Та й дітлахи почасти, захопившись іграми, несподівано вибігають на дорогу. І, як показує досвід, саме підвищений пішохідний перехід дає більший ефект для уникнення негараздів, ніж інші перестороги у вигляді встановлення додаткових попереджувальних дорожніх знаків, плакатів і написів.

Тож у Чернігові йдуть на те, щоб у таких місцях будувати переходи більш дорогі та складні в експлуатації, але й більш ефективні для гарантування безпеки. Адже безпека дітей – пріоритет.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

06.10.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова