Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові планують підвищити плату за проїзд у громадському транспорті

У Чернігові планують підвищити плату за проїзд у громадському транспорті

Проїзд у тролейбусах, автобусах та «маршрутках» Чернігова невдовзі може подорожчати до 8 гривень.

Проєкти регуляторних актів міська рада вже розмістила на своєму сайті.

Серед причин підвищення – забезпечення «економічно обґрунтованого рівня тарифів», що, начебто, дасть можливість Чернігівському тролейбусному управлінню та іншим перевізникам здійснювати необхідні експлуатаційні витрати і забезпечити надійну роботу з перевезення пасажирів та стабілізувати свій фінансовий стан.

Гранична вартість квитка на проїзд в автобусі в межах Чернігова, за задумом чиновників, має сягнути 8 гривень, для учнів (1 вересня – 21 червня) – 4 гривні.

Базовий тариф у тролейбусах зазначено на рівні 8 гривень при розрахунку готівкою, безконтактною банківською карткою чи пристроєм з технологією NFC. З використанням електронного квитка – 6 гривень. Школярі зможуть їздити за 3 гривні. Якщо матимуть не лише електронний, але й учнівський квиток.

Про те, коли запровадять вказані тарифи, кореспонденту Високого Валу телефоном повідомив начальник управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку  Олександр Рижий.

За його словами, місяць після опублікування регуляторних актів відводять на подання пропозицій та зауважень, після чого їх опрацьовує та дає свій висновок профільна комісія мерії.

«Лише тоді проект має затвердити і ввести в дію виконком міської ради. Загалом, на все це має піти не менше 1,5 місяця», – припустив Олександр Рижий.

Таким чином, подорожчання слід чекати не раніше 1 жовтня.

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
17.08.2021

Залишити відповідь