Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові планується заміна колектору по вул. Котляревського

У Чернігові планується заміна колектору по вул. Котляревського

Найближчим часом КП «Чернігівводоканал» планує провести заміну аварійної ділянки колектору по вулиці Котляревського в місті Чернігові.

Зазначений колектор по вул. Котляревського від вул. Мстиславська до вул. Київська (по вул. Гонча) було збудовано у 1989 році.

Діаметр труби – 400 мм.

Матеріал – залізобетон.

Колектор відводить стічні води з районів вулиць Козацька, Льотна, Курсанта Єськова, Гонча, Мстиславська, району «Градецького» та інших.

Наразі відведення стоків здійснюється по старому колектору меншого діаметру. Тривала зупинка колектору по вул. Котляревського призведе до відключення водопостачання на значній території міста.

До заміни планується зруйнована ділянка труби довжиною 62 метри від колодязю на перехресті вулиць Мстиславська – Котляревського до колодязю в напрямку вулиці Гонча.

Через суттєве зростання обсягів стічних вод, що відводяться цим колектором, замість з/б труби діаметром 400 мм буде прокладено ПЕ трубу діаметром 600 мм.

Прокладка труби буде здійснюватися паралельно аварійній трубі по бордюрному каменю дороги на глибині 4,5 метри.

Проїзна частина дороги на ділянці проведення робіт для руху автомобільного транспорту буде перекрита. Дозвіл на перекриття проїзної частини на час ремонту буде отримано в Чернігівській міській раді після погодження схеми об’їзду перекритої проїзної частини дороги, з Нацполіцією.

У Чернігові планується заміна колектору по вул. Котляревського

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

17.03.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова