Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові пішла з життя актриса драматичного треатру Ольга Козунова

У Чернігові пішла з життя актриса драматичного треатру Ольга Козунова

3 травня на 71-му році життя померла актриса Ольга Козунова, яка багато років пропрацювала у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка.

Про це повідомляється на сторінці закладу у Facebook.

Прощання з Ольгою Олександрівною відбудеться сьогодні, 4 травня, о 13.30 у ритуальній залі Чернігівської міськлікарні № 1 за адресою: вул. Пирогова, 16.

Ольга Козунова народилася 05 серпня 1950 року у м.Чернігові. Після закінчення у 1971 році акторського факультету Київського державного інституту мистецтв ім. І.К.Карпенка-Карого три роки за призначенням працювала у Волинському театрі, а з 1974 по 2020 рік – на посаді артистки драми у Чернігівському драмтеатрі ім. Т.Г.Шевченка.

За сумлінну багаторічну працю у Чернігівському театрі актриса Ольга Козунова неодноразово нагороджувалась Почесними грамотами та Подяками керівництва області, обласного управління культури, дирекції театру.

«Світла пам’ять про талановиту актрису Ольгу Козунову назавжди залишиться у серцях вдячних шанувальників театрального мистецтва», – йдеться в повідомленні.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
04.05.2021