Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

У Чернігові підбили підсумки «карантинного» призову

У Чернігові підбили підсумки «карантинного» призову

У четвер, 6 серпня у Чернігівській ОДА відбувся брифінг за підсумками весняно-літньої призовної кампанії.

Про це Високому Валу повідомили в прес-службі Чернігівської ОДА.

Нинішній призов був обумовлений ситуацією, яка склалася в Україні в зв'язку з пандемією коронавірусу, тому призовників перед тим, як направити на пункт збору тестували на COVID-19 за місцем проживання, згідно алгоритму, розробленому обласною державною адміністрацією спільно з центрами комплектування та лабораторним центром.

Загалом на коронавірус в області було обстежено 598 призовників. В результаті у п'ятьох призовників було виявлено захворювання. Їх відправили на самоізоляцію під наглядом сімейних лікарів.

Наразі четверо з них вже пройшли повторне тестування й отримали негативні результати ПЛР-тестів, а ще одна особа після двотижневої обсервації цього тижня буде проходити повторне тестування.

За словами заступника голови ОДА Андрія Подорвана, цьогоріч планове завдання з призову на строкову військову службу в області виконано на 100%. До військових частин відправили 561 призовника.

Як повідомив військовий комісар області, полковник Олександр Криворучко, з послабленням карантинних обмежень на території області активізувалась робота з відбору кандидатів на військову службу за контрактом. Так, протягом червня планове завдання було виконано на 110%, а у липні – на 133%.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.08.2020